Jak zdobywać paliwo w dotankuj.pl

Dodano: 25-07-2013 11:07:36

Aby paliwo naliczało się do Twojego konta, poniższe akcje musisz wykonywać będąc zalogowanym [Legenda pole A] (jeżeli twoje nazwisko nie wyświetla się po prawej górnej stronie serwisu- nie jesteś zalogowany a punkty na pewno nie zliczą się odpowiednio).

 

Polubienie fanpage – paliwo nalicza się tylko i wyłącznie wtedy, gdy polubienie nastąpi za pomocą przycisku znajdującego się po lewej stronie naszego serwisu ('Lubię to!'). [Legenda pole B] 

 

Jeżeli wykonałeś czynności jak powyżej a punkty nie zostały naliczone automatycznie(odśwież stronę by sprawdzić) upewnij się czy na pewno jesteś poprawnie zalogowany w naszym serwisie jak również na portalu „Facebook”.

 

Zaproszenie znajomych z FB za pomocą aplikacji – paliwo nalicza się tylko i wyłącznie wtedy, gdy zaproszenie nastąpi  za pomocą przycisku znajdującego się po lewej stronie naszego serwisu. Jest to drugi przycisk z napisem 'Zaproś znajomych'. [Legenda pole C]. Należy wybrać konkretne osoby z listy Twoich znajomych oraz zatwierdzić wybór.

 

Jeżeli wykonałeś czynności jak powyżej a punkty nie zostały naliczone automatycznie(odśwież stronę by sprawdzić) upewnij się czy na pewno jesteś poprawnie zalogowany w naszym serwisie jak również na portalu „Facebook”.

 

Polecenie użytkownika – paliwo nalicza się tylko i wyłącznie wtedy, gdy zaproszenie wysłane zostanie za pomocą przycisków znajdujących się na naszej stronie  www [Legenda pole D]  lub użytkownik przyjdzie poprzez kliknięcie przez specjalnie wygenerowany przez Ciebie link. [Legenda pole E]  

 

UWAGA – dodatkowe 0,5l nalicza się dopiero wtedy, gdy polecony użytkownik zarejestruje się w Dotankuj.pl i zweryfikuje swoje konto.

Link wygenerowany w  polu E składa się z kilkudziesięciu znaków i musi zostać wysłany i kliknięty przez poleconego w całości. W przeciwnym wypadku punkty nie zostaną naliczone.

 

Problemy z naliczeniem punktów mogą być spowodowane 

 

Jeśli piszesz na swojej tablicy na FB ręcznie, żeby ludzie się rejestrowali na Dotankuj.pl, bo Ty będziesz mieć dodatkowe paliwo, lub wysyłasz do znajomych maila, pamiętaj, aby wygenerować specjalny link, [Legenda pole E] dzięki któremu będziemy mogli użytkowników przypisywać do Twojego konta.

 

Najczęściej zgłaszane problemy:

 

Polecony użytkownik zarejestrował się, a nie zostało mi naliczone dodatkowe paliwo

 

Jest kilka możliwości, dlaczego tak się mogło stać:

1. Użytkownik już wcześniej został polecony przez kogoś innego;

2. Użytkownik przyszedł do nas, ale nie skorzystał z Twojego linka polecającego, więc nie mieliśmy możliwości go powiązać z Twoim kontem;

3. Użytkownik zarejestrował konto, ale nie potwierdził danych;

4. Do polecenia użytkownika nie wykorzystałeś przycisków na naszej stronie www, przez co nasz system nie miał możliwości zweryfikować i przypisać do Ciebie nowych użytkowników;

5. Nie otrzymasz także paliwa jeżeli polecony przez Ciebie użytkownik tylko polubi nasz FanPage w serwisach Facebook i Google+.

Polecaj nas i odbieraj paliwo